Lista produktów producenta: 2.StiFit

Stay Fit with StiFit!

Siemanko, tutaj Stifler!

Z pewnością kojarzycie mnie z programu Warsaw Shore, w którym pokazałem się jako największy imprezowicz w Polsce. Chciałbym Wam teraz pokazać moje drugie oblicze. Sportowca, trenera, motywatora. Przez ostatnie miesiące ciężko przygotowywałem się do roli trenera personalnego oraz dietetyka i podporządkowałem pod to całe swoje życie. Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych ekspertów w kraju. Teraz zamierzam tą wiedzę przekazać Wam i pomóc w osiągnięciu formy życia! 
W mojej ofercie znajdziecie indywidualnie dopasowany plan dietetyczny na 4 tygodnie w cenie 129zł oraz plan treningowy (4 tygodnie) w cenie 99 zł. Przy zakupie pakietu dieta + plan treningowy (4 tygodnie) cena jest niższa i wynosi 199 zł. Możesz nabyć również plan na dłuższy okres czasu - w tym przypadku cena jest jeszcze niższa :)

Przez cały okres współpracy jesteśmy w stałym kontakcie mailowym. Możesz mi zadać jakiekolwiek nurtujące Cię pytanie, a ja gwarantuję Ci udzielenie odpowiedzi w ciągu 24h. 

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.